Udviklinger gruppen

Kenni Jensen
Email: kenni.jensen@atea.dk
Telefon: 3078 1952

Arbejde for dommerklubben:
Formand for vejleder og udviklergruppen
Medlem af regionens udviklerudvalg
Medlem af  bestyrelsen
Udvikler
– Hjælp med nye dommere

Fie Bruun
Arbejde for dommerklubben:
Udvikler

Henrik Tylstrup
Email: hth@college360.dk
Telefon: 2127 9990

Arbejde for dommerklubben:
Udvikler
Medlem af DBU region 2’s dommerudvalg

Jesper Meier
Email: meier@meiersopskrifter.dk
Telefon: 2235 2574

Arbejde for dommerklubben:
Udvikler

Jesper Rosenquist
Email: jbrosenquist@gmail.com
Telefon: 6019 1719

Arbejde for dommerklubben:
Ansvarlig for regionens talentgruppe
Udvikler

Lars Vesterbæk
Email: larsvesterbaek@gmail.com
Telefon: 2911 8689

Arbejde for dommerklubben:
Udvikler

Martin Vestergaard
Email: martin.vest@ofir.dk
Telefon: 2274 8322

Arbejde for dommerklubben:
Medlem af bestyrelsen
Udvikler
Medansvarlig for pretalent-gruppen i regionen

Vejleder gruppen

Arne Reimers
Email: arne.reimers@fibermail.dk
Telefon: 4021 1921

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder

Damir Zvirkic
Email: dzc@outlook.dk
Telefon: 2447 4060

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder 

Heine Kristensen
Email: haak1972@hotmail.com
Telefon: 5069 1241

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder

Jan Hartmann Rømer
Email: jan-h-romer@hotmail.com
Telefon: 2274 8452

Arbejde for dommerklubben:
– Formand bestyrelsen
– Vejleder

Jens Kjær Nielsen
Email: Jense@mail.tele.dk
Telefon: 2165 7003

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder

Kim Pallesen
Email: kim_pallesen@hotmail.com
Telefon: 2465 8543

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder

Lars Marinussen
Email: marinussen.lars@gmail.com
Telefon: 3123 8505

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder
Medlem af aktivitetsudvalget

Lars Nykjær
Email: Lars.Nykjaer@gaeldst.dk
Telefon: 2260 9266

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder

Michael Ellingsen
Email: michaelfellingsen@gmail.com
Telefon: 2628 9057

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder

Niels Jensen
Email: nielsjensen1@hotmail.com
Telefon: 2424 2664

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder

Preben Kien Farsinsen
Email: farsinsen@webspeed.dk
Telefon: 5040 5145

Arbejde for dommerklubben:
– Vejleder

Robert Houlberg
Email: krause-houlberg@mail.dk 
Mobiltlf.: 2990 7106

Arbejde for dommerklubben:
– Dommeropsætter DGI og andre kampe
– Vejleder