Udviklinger gruppen

Kenni Jensen
Email: kenni.jensen@atea.dk
Telefon: 3078 1952

Arbejde for dommerklubben:
Formand for udviklergruppen
Medlem af regionens udviklerudvalg
Medlem af  bestyrelsen
Udvikler

Jesper Meier
Email: jesper@fammeier.dk
Telefon: 2235 2574

Arbejde for dommerklubben:
Udvikler

Martin Vestergaard
Email: martin.vest@ofir.dk
Telefon: 2274 8322

Arbejde for dommerklubben:
Medlem af bestyrelsen
Udvikler

Hans Jørgen Andersen
Email: hja.vildbjerg@outlook.dk
Telefon: 2147 1650

Arbejde for dommerklubben:
Ansvarlig for indefodbold og Futsal i klubben
Udvikler

Lars Vesterbæk
Email: larsvesterbaek@gmail.com
Telefon: 2911 8689

Arbejde for dommerklubben:
– Medlem af  bestyrelsen
Udvikler

Jesper Rosenquist
Email: jbrosenquist@gmail.com
Telefon: 6019 1719

Arbejde for dommerklubben:
Ansvarlig for regionens talentgruppe
Udvikler

Henrik Tylstrup
Email: hth@college360.dk
Telefon: 2127 9990

Arbejde for dommerklubben:
Udvikler

Fie Bruun
Arbejde for dommerklubben:
Udvikler

Vejleder gruppen

Preben Kien Farsinsen
Email: farsinsen@webspeed.dk
Telefon: 5040 5145

Arbejde for dommerklubben:
– Formand for vejledergruppen
– Hjælp med nye dommere

– Vejleder

Arne Reimers
Email: arne.reimers@fibermail.dk
Telefon: 4021 1921

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder

Johnny Lauritsen
Email: johnny-britta@vestergaard.mail.dk
Telefon: 3011 7430

Arbejde for dommerklubben:
– Vejleder

Heine Kristensen
Email: hekristensen@mail.tele.dk
Telefon: 5069 1241

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder

Lars Marinussen
Email: marinussen.lars@gmail.com
Telefon: 3123 8505

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder

Kim Pallesen
Email: kim_pallesen@hotmail.com
Telefon: 2465 8543

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder

Lars Nykjær
Email: Lars.Nykjaer@gaeldst.dk
Telefon: 2260 9266

Arbejde for dommerklubben:
Vejleder